Turnaj Ping pong open 2015

3.3.2015 Posted by aktualitář aktualitář

Do druhého roku fungování Taurusu jsme vstoupili zorganizováním 2. ročníku turnaje amatérů ve stolním tenise.

Tentokrát se zúčastnilo 20 sportovců a soutěž proběhla jen v jedné kategorii, a to muži. Tři startující dorostenci se tak postavili po bok starých psů a jak průběh ukázal, nevedli si vůbec špatně!

V 15.15 hodin po slavnostním přivítání se všichni s vervou pustili do rozehrávání a organizátoři mohli v klidu provést losování. To proběhlo dle několika přihlížejících bez závad, takže se mohlo začít. Po urputných, ale férových bojích turnaj skončil s těmito výsledky.

Vítězem 2. ročníku se stal nový účastník Jiří Volf, který se striktně držel hesla „Veni, vidi, vici“. Na druhém místě skončil zkušený matador a vítěz prvního ročníku Ivo Mareček. Společné třetí místo obsadili František Menšík a Pavel Stuchlík.

Skokanem ročníku se stal Mira Batrla, který prošel suverénně skupinou a obsadil konečné 10. místo. Vzhledem k tomu, že naposledy držel ping pongovou raketu když ještě většina z nás nebyla na světě, nezbývá než vyloudit pochvalné a obdivné mručení: „Hmmmmm!!!“

Na závěr chci vyjádřit velké poděkování řediteli turnaje Aleši Pelčákovi za skvělé vedení celého turnaje a Ivo Marečkovi za parádní fotodokumentaci!!!

Tímto považujeme 2. ročník turnaje Ping pong open 2015 za úspěšně proběhlý.

spolecna1ceny

zapasy2prvni_misto

VÍCE FOTEK V SEKCI GALERIE

Comments are closed.